<7> WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU MOTOCYKLOWEGO GREMIUM MC 1% POLAND <7> WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU MOTOCYKLOWEGO GREMIUM MC 1% POLAND <7>
StartStart
ClubClub
PartyParty
ChaptersChapters
VideoVideo
LinksLinks
IN MEMORYIN MEMORY
ContactContactKlub motocyklowy Gremium MC założony został w 1972 w Mannheim i jest jednym z największych klubów w europie. Klub posiada oddziały w takich krajach jak Niemcy, Włochy, Polska, Słowenia, Wyspy Kanaryjskie, Bośnia i Hercegowina, Austria, Hiszpania, Serbia, Wenezuela, Tajlandia, Turcja, Chile, Macedonia, Norwegia, Dania, Belgia, Francja, Rosja, Holandia, Paraguay i Mexico. Mimo odległości wszystkie oddziały współpracują ze sobą i utrzymują bliskie-braterskie kontakty.
Nasz klub jest - jak mówi już jego nazwa - kręgiem wybrańców (osób powołanych), wspólnotą motocyklistów, którzy przynależnością i braterstwem wcielają właściwy sobie sposób życia.

" Barwy " naszego klubu oddają nasze zapatrywania i siłę poprzez wschodzące słońce i zaciśniętą pięść, wyciągniętą do nieba.

Gremium MC uznało liczbę " 7 " za swoją cyfrę ponieważ:


Litera "G" jest 7 literą w alfabecie

Nazwa Klubu "Gremium" ma siedem liter

Siedem oddziałów "Rats-Chapter" spełnia wyróżniającą się rolę w hierarchii klubu

Od tysiącleci dla europejskiej cywilizacji i kultury cyfra "7" jest cyfrą magiczną

Nie przypadkowo mamy 7 dni w tygodniuNazwy "BLACK SEVEN", "BAD BOYS", "BAD GIRLS", "BAD KIDS" są znakami rozpoznawczymi rodzin i osób które wspierają klub - tzw. "SUPPORT".

 BAD SEVEN MC jest oficjalnym klubem supporterskim GREMIUM M/C